Sołectwa i sołtysi

LP. SOŁECTWO SOŁTYS RADA SOŁECKA
1. Bogucin Krasiński Andrzej
kom.: 734-134-747
Szmajda Jan
Targańska Jadwiga
Grajkowska Mariola
Lach Joanna
Więckowska Małgorzata
Dorabiała Piotr
2. Chełmica-Cukrownia Dudkowska Wiesława
kom.: 698 139 142
Leszczyńska Maria
Mańkowska Agnieszka
Szczepańska Agnieszka
Witkowska Leokadia
3. Chełmica Duża Wiśniewski Władysław
tel.: (54) 251 65 45
kom.: 691 825 584
Brański Mirosław
Brzeziński Ryszard
Sikora Mariola
Szychulski Dariusz
Gratkowski Kazimierz
Trzeciakowski Maciej
4. Chełmica Mała Nowicki Krzysztof
kom.: 785-110-527
Cichorski Stanisław
Falkowski Radosław
Łodygowski Ryszard
Ręgocki Marcin
Sadowski Ryszard
Zagrabski Krzysztof
Urbaczewski Mateusz
5. Cyprianka Kwaśniewski Andrzej
kom.: 698 688 206
Chojnacka Wanda
Gryczewska Bożena
Rawski Grzegorz
Pryliński Alfred
Strupczewski Paweł
6. Fabianki Falkowski Kazimierz
tel.: (54) 251 67 45
kom.: 508 700 392
Sosińska Magdalena
Ogrodowicz Bożena
Zakrzewska Józefa
Rywa Urszula
Papis Jolanta
Dankowski Tomasz
7. Krępiny Przybyszewska Mirosława
tel.: (54) 255 01 22
kom.: 512 557 494
Korpalski Władysław
Kowalewski Mirosław
Złakowski Jarosław
8. Kulin Drzewiecki Grzegorz
kom.: 787 346 405
Hodorowska -Markiewicz Mariola
Chyliński Marek
Drzewiecka Anna
Krzyżanowski Tomasz
Rosłonowski Maciej
Wołna Mirosława
9. Lisek Skotnicki Paweł
kom.: 696 013 206
Uzarski Paweł
Brauer Kacper
Słomska Wioletta
Tomczak Daniel
Ślendak Iwona
Prykowski Lech
Pasternak Katarzyna
10. Nasiegniewo Łukaszewski Robert
kom.: 695 488 552
Błaszczyk Ewa
Czajkowski Michał
Lubiński Dawid
Przybyłowski Andrzej
Zalewski Krystian
Zieliński Jacek
11. Nowy Witoszyn Bonowicz Zdzisław
tel.: (54) 251 65 97
Kurek Elżbieta
Mańkowski Ireneusz
Szymański Tomasz
Zieliński Andrzej
12. Skórzno Jankowski Roman
kom.: 609 770 212
Słomczewski Krzysztof
Wyczałkowski Rafał
Cackowski Adam
Górczyński Marek
Łukaszewski Mateusz
Spryszyński Jarosław
13. Stary Witoszyn Wasielewski Mirosław
tel.: 664 141 747
Garlicka Maria
Raniszewski Marek
Wasielewska Alina
14. Szpetal Górny Kawczyński Rafał
kom.: 607 292 596
Borowiecki Jan
Błaszkiewicz Wojciech
Lewandowska Wioletta
Błaszkiewicz Włodzimierz
Jaworska Danuta
Kuźmicki Wojciech
Znajmiecki Marian
15. Świątkowizna Bandoszek Wanda
tel.: (54) 251 69 55
Boruczkowski Sławomir
Gutkowski Roman
Jaworski Marek
Olszewska Krystyna
Szachewicz Małgorzata
16. Wilczeniec Fabiański Bajek Dariusz
kom.: 691 983 531
Bajek Renata
Dudzińska Marta
Jankowski Stanisław
Ogrodowicz Kamil
Skibiński Kazimierz
Żebrowski Piotr

Informacje

Rejestr zmian

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>